fbpx
Cerințe

Cerințe

  • Studii tehnice de specialitate  /mecanică, electrică, hidraulică/
  • Cunoștințe în următoarele domenii: acționări electrice, electronică, mașini agricole, automatizări sau alte domenii similare
  • Experiența pe poziție asemănătoare
  • Limba engleza la nivel mediu constituie un avantaj
  • Permis de conducere- categoria B
  • Disponibilitate de deplasare în zona alocată
  • Abilități de muncă în echipă
  • Abilități de operare a calculatorului
  • Persoana pro-activă orientată către client și către rezultate

Responsabilități

  • Recepția echipamentelor, punerea lor în funcțiune și instruirea operatorilor care vor lucra cu ele
  • Deplasarea la sediul clientului pentru întreținerea echipamentelor
  • Diagnosticarea și reparația echipamentului atunci când este cazul
  • Relația cu clienții referitor la întrebări/probleme tehnice
Oferta

Oferta

  • salariu fix cu sistem de bonusare
  • mașina de serviciu, smartphone, laptop
  • training-uri interne în fiecare an
  • cadru de lucru dinamic şi profesionist
  • posibilitatea formării și dezvoltării profesionale în cadrul unei companii inovative